26 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Dawid (†21) zginął na prywatce. Jego ciało pływało w basenie

REKLAMA

Śledczy badają, co wydarzyło się w Pysznicy pod Stalową Wolą. Na terenie ekskluzywnej willi doszło do tragedii podczas prywatki. W basenie znaleziono ciało 21-letniego Dawida J.

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę (20/21 sierpnia). Współorganizatorem imprezy był młody mieszkaniec miejscowości, który pod nieobecność rodziców, zaprosił znajomych. Na prywatce bawiło się kilkanaście osób z różnych miejscowości. Wśród zaproszonych gości znalazł się 21-letni Dawid ze Staszowa w woj, świętokrzyskim.

Zadaszony, całoroczny basen o wymiarach 5×11 metrów w najgłębszym miejscu miał 2 metry i to w tej części ujawniono dryfujące ciało 21-latka. Znaleźli je około 4 rano w niedzielę biesiadnicy. Impreza jeszcze trwała. Wezwano pomoc, ale na ratunek nie było szans.

Sprawa bada teraz prokuratura. Śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok. Zabezpieczyli też nagrania z monitoringu, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj