25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Tragedia na śliskiej drodze. Zginął niewinny 21-latek

REKLAMA

Dramatyczne wypadek na trasie Zapałów – Wólka Zapałowska w powiecie jarosławskim. W zderzeniu busa z audi zginął 21-latek, kierujący osobowym autem. Był niewinną ofiarą.

Dramat rozegrał się 18 maja około godz. 10. Wstrząsające fakty, które już ujrzały światło dzienne, opisują niebezpieczną sytuację na zakręcie. 56-letni mężczyzna utracił panowanie nad swoim dostawczym volkswagenem. Niezdolny do opanowania pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło doszło do zderzenia z audi, którym kierował 21-letni mieszkaniec Jarosławia.

Życia 21-latka nie udało się uratować. Młodzieniec zginął na miejscu. Jego auto było kompletnie rozbite i znalazło się rowie.

56-latek z dostawczaka to mieszkaniec Stargardu Gdańskiego. Przód jego auta został kompletnie skasowany. Mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Śledczy wskazują, że szofer z volkswagena był trzeźwy.

Przerażający wypadek na trasie Zapałów – Wólka Zapałowska spowodował na kilka godzin całkowite zablokowanie ruchu w tym rejonie. Policja zorganizowała objazdy.

Zobacz też:

Zderzenie dwóch busów na A4

Czołówka w Szówsku. Ranne dziecko!

4-latek zagubiony w markecie: „Chłopczyku, a gdzie twoja mamusia?”

Komunikat policyjny na temat wypadku

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj