20.5 C
Rzeszów
piątek, 22 września, 2023

Tragedia na śliskiej drodze. Zginął niewinny 21-latek

REKLAMA

Dramatyczne wypadek na trasie Zapałów – Wólka Zapałowska w powiecie jarosławskim. W zderzeniu busa z audi zginął 21-latek, kierujący osobowym autem. Był niewinną ofiarą.

Dramat rozegrał się 18 maja około godz. 10. Wstrząsające fakty, które już ujrzały światło dzienne, opisują niebezpieczną sytuację na zakręcie. 56-letni mężczyzna utracił panowanie nad swoim dostawczym volkswagenem. Niezdolny do opanowania pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło doszło do zderzenia z audi, którym kierował 21-letni mieszkaniec Jarosławia.

Życia 21-latka nie udało się uratować. Młodzieniec zginął na miejscu. Jego auto było kompletnie rozbite i znalazło się rowie.

56-latek z dostawczaka to mieszkaniec Stargardu Gdańskiego. Przód jego auta został kompletnie skasowany. Mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Śledczy wskazują, że szofer z volkswagena był trzeźwy.

Przerażający wypadek na trasie Zapałów – Wólka Zapałowska spowodował na kilka godzin całkowite zablokowanie ruchu w tym rejonie. Policja zorganizowała objazdy.

Zobacz też:

Zderzenie dwóch busów na A4

Czołówka w Szówsku. Ranne dziecko!

4-latek zagubiony w markecie: „Chłopczyku, a gdzie twoja mamusia?”

Komunikat policyjny na temat wypadku

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA