13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

4-latek zagubiony w markecie: „Chłopczyku, a gdzie twoja mamusia?”

REKLAMA

4-latek poszedł za grupą nastolatków do marketu w Jarosławiu. Nagle ktoś się zorientował, że malec jest bez opieki.- Czyje to dziecko? Gdzie twoja mamusia? – zaczęli pytać zaniepokojeni świadkowie.

Wezwano policję. Chłopczyk wiedział jak się nazywa, ale nie wiedział gdzie mieszka. Na szczęście dzielnicowy szybko ustalił adres. Malec wrócił do mamy.

Kobieta oświadczyła, że przez okno swojego mieszkania doglądała, co robi jej synek na placu zabaw przed blokiem. Przyznała, że kiedy tylko zobaczyła, że go nie ma, wysłała swojego najstarszego syna na poszukiwania. Jak podała, sama sprawuje opiekę nad piątką małoletnich dzieci.

Incydent skończył się szczęśliwie, choć może mieć dalsze konsekwencje. Zwykle takie sytuacje są powodem do podjęcia czynności sprawdzających przez sąd rodzinny. Tak małe dziecko zawsze musi być pod opieką.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj