22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Groźne zderzenie na drodze w Bieszczady. Ucierpiało 7 osób

REKLAMA

Na drogach prowadzących w słynne miejscowości turystyczne w Bieszczadach panuje duży ruch. Niestety, nie wszyscy dotarli szczęśliwie do celu. W niedzielę w Zagórzu doszło do groźnego zderzenia. Ucierpiało 7 osób, 6 trafiło do szpitala.

Około godz. 10 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych renault i nissana. Oba pojazdy zostały mocno rozbite. Na miejscu zaroiło się od służb ratunkowych. Pomocy poszkodowanym pierwsi udzielali świadkowie, potem strażacy. Wkrótce na miejsc dotarły karetki pogotowia. Potrzeba było kilka ambulansów. Odwoziły poszkodowanych do szpitali w Lesku oraz Sanoku. W sumie zabrano sześć osób.

Sprawą zajęli się policjanci. Ustalają okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierujący ranault zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nissanem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj