1.5 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Czarny weekend motocyklistów. Zginęło trzech kierowców. W Pantalowicach 22-latek nie przeżył zderzenia z przyczepą

REKLAMA

Tragedia w Pantalowicach w powiecie przeworskim. 22-letni motocyklista zderzył się z rolniczą przyczepą. Młodego mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł wkrótce po przywiezieniu do szpitala. W weekend w regionie doszło jeszcze do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Także śmiertelnych.

Do wypadku w Pantalowicach doszło w sobotę (4/09) przed godz. 18. Motocyklem yamaha kierował 22-latek z powiatu przeworskiego. Jego maszyna uderzyła w tył przyczepy ciągniętej przez traktor. Ciągnikiem kierował 70-latek.

Motocykl przewrócił się. Młody kierowca doznał ciężkich obrażeń. Świadkowie udzielili mu pierwszej pomocy. Wkrótce pogotowie zabrało go do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 22-latka.

Policjanci prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności i dokładne przyczyny wypadku. Na razie wiadomo, że 70-latek, kierujący ciągnikiem był trzeźwy.

Tragedia w powiecie dębickim

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, około godz. 13, na drodze powiatowej, na moście w Przeczycy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem marki Honda, 23-letni mieszkaniec Skurowej, przejeżdżając przez most, stracił panowanie nad pojazdem i się wywrócił. Na skutek doznanych obrażeń motocyklista zginął na miejscu.

Wypadek pod Jarosławiem

W niedzielę wieczorem w miejscowości Wietlin w powiecie jarosławskim także doszło do tragedii.

Kierujący oplem najechał na tył motocyklisty, którego zepchnął z drogi do przydrożnego rowu, a następnie przygniótł autem.

26-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj