16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Czarny weekend motocyklistów. Zginęło trzech kierowców. W Pantalowicach 22-latek nie przeżył zderzenia z przyczepą

REKLAMA

Tragedia w Pantalowicach w powiecie przeworskim. 22-letni motocyklista zderzył się z rolniczą przyczepą. Młodego mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł wkrótce po przywiezieniu do szpitala. W weekend w regionie doszło jeszcze do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Także śmiertelnych.

Do wypadku w Pantalowicach doszło w sobotę (4/09) przed godz. 18. Motocyklem yamaha kierował 22-latek z powiatu przeworskiego. Jego maszyna uderzyła w tył przyczepy ciągniętej przez traktor. Ciągnikiem kierował 70-latek.

Motocykl przewrócił się. Młody kierowca doznał ciężkich obrażeń. Świadkowie udzielili mu pierwszej pomocy. Wkrótce pogotowie zabrało go do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 22-latka.

Policjanci prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności i dokładne przyczyny wypadku. Na razie wiadomo, że 70-latek, kierujący ciągnikiem był trzeźwy.

Tragedia w powiecie dębickim

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, około godz. 13, na drodze powiatowej, na moście w Przeczycy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem marki Honda, 23-letni mieszkaniec Skurowej, przejeżdżając przez most, stracił panowanie nad pojazdem i się wywrócił. Na skutek doznanych obrażeń motocyklista zginął na miejscu.

Wypadek pod Jarosławiem

W niedzielę wieczorem w miejscowości Wietlin w powiecie jarosławskim także doszło do tragedii.

Kierujący oplem najechał na tył motocyklisty, którego zepchnął z drogi do przydrożnego rowu, a następnie przygniótł autem.

26-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj