19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Matiz spadł w mostu do rzeki. 20-latkę ocaliła szybka reakcja świadka

REKLAMA

Liczyła się każda sekunda. W Mchawie w powiecie leskim 20-latka wpadła w poślizg. Jej auto runęło z mostu prosto do rzeki. Spadło na dach i zaczęło szybko wypełniać się wodą. Kierującej groziło utonięcie. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadka, udało się ją w porę uratować.

Wszystko działo się w sobotę, 16 stycznia. Dochodziła godz. 15.30. 20-letnia mieszkanka Zahoczewia jechała zaśnieżoną lokalną drogą. Na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem. Daewoo matiz spadł z mostu do rzeki.

Samochód leżał na dachu, a pokrzywdzona doznała obrażeń. Znalazła się w śmiertelnej pułapce. Sama nie była w stanie się ruszyć i wydostać ze zmiażdżonej kabiny. Wnętrze auta zaczęło wypełniać się wodą. Liczyła się każda sekunda.

Lokalna droga jest mało uczęszczana, a miejsce wypadku z mostu praktycznie niewidoczne. Na szczęście wszystko działo się na oczach kobiety, która jechała swoim autem. To ona natychmiast wezwała pomoc.

Dzięki szybkiej reakcji strażaków z Baligrodu i Leska 20-latkę udało się wydostać z wraku. Kobieta z urazem kręgosłupa trafiła do szpitala. 

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj