23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Kolejna tragedia w Jaworniku. Zginęła 45-latka

REKLAMA

Z samochodu została miazga. 45-latka kierująca suzuki zginęła na miejscu. Do tragedii doszło w Jawroniku w powiecie strzyżowskim. To kolejny dramat na tym odcinku drogi krajowej nr 19. O wcześniejszych śmierciach przypominają liczne przydrożne krzyże.

Teraz po wypadku, który wydarzył się w sobotę 20 listopada na miejscu płoną znicze. Do fatalnego zderzenia doszło na szczycie wzniesienia, gdzie są podwójne pasy ruchu do wyprzedzania. Według ustaleń policjantów, kobieta wyjeżdżała z podporządkowanej drogi. W bok auta uderzyło rozpędzone volvo. Siła zderzenia była tak ogromna, że oba samochody wypadły z jezdni i znalazły się w rowie.

Natychmiast na miejscu zaroiło się od służb ratunkowych. Z Sanoka przyleciał śmigłowiec lotniczego pogotowia. Ale szans na ratunek 45-latki nie było. Kobieta zginęła na miejscu.

37-letni kierowca volvo nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Mieszkańcy są poruszeni nieszczęściem. – Dotknął mnie ten dramat, bo znałem ofiarę. Ta pani pracowała w sklepie, w barze. Bardzo miła, lubiana. Nie mogę uwierzyć, że to ona zginęła. Zostawiła męża i dorosłego syna. Wszyscy współczujemy rodzinie tej wielkiej tragedii – mówi mieszkaniec Jawornika.

Mieszkańcy zaznaczają, że to nie pierwszy wypadek na tym odcinku krajowej dziewiętnastki. O wcześniejszych tragediach przypominają krzyże. – Zginął tu zespół muzyczny, piesi. Kilka lat temu ustawili nam fotoradar, ale pomogło to tylko na chwilę – mówią miejscowi.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj