19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Groźny wypadek nastolatków w Wiązownicy

REKLAMA

Groźny wypadek nastolatków w Wiązownicy w powiecie jarosławskim. Nieprzytomny 16-latek śmigłowcem został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia. Audi kierowała 18-latka. Jej pasażerami była rówieśnica i 16-latek. Według policjantów kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa. Wyjechała z drogi podporządkowanej i doprowadziła do zderzenia z oplem, którym kierował 29-latek.

Oba auta zostały poważnie rozbite i znalazły się na poboczach. Niemal natychmiast poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy. Do akcji włączyli się policjanci z patrolu, którzy właśnie najechali na wypadek.

Najpoważniejszych obrażeń odniósł najmłodszy uczestnik zdarzenia. Chłopiec był nieprzytomny. Śmigłowiec zabrał go szpitala. Pozostałe osoby również trafiły do szpitala. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.  

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj