12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tragedia na obwodnicy Czudca. Zginął motocyklista

REKLAMA

Siła zderzenia była ogromna. Z motocykla praktycznie nic nie zostało, samochód też został kompletnie rozbity. Motocyklista nie miał szans. Zginął na miejscu. Do tej wielkiej tragedii doszło w niedzielę, 6 czerwca na obwodnicy Czudca w powiecie strzyżowskim.

Wypadek wydarzył się około godz. 11.40. Obwodnicą Czudca jechał nissanem juke 67-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego. Jak ustalili policjanci, mężczyzna podczas wyprzedzania zjechał na przeciwny pas ruchu i na zakręcie zderzył się z motocyklistą.

Siła uderzania była ogromna. Samochód miał wyrwane przednie koło i pogniecioną karoserię od strony kierowcy. Z jednośladu nic nie zostało. Pękła w nim nawet felga. Wrak znalazł się kilkadziesiąt metrów dalej. Motocyklista został wyrzucony w powietrze i spadł poza drogą. Ofiara nie miała szans na ratunek. Zginęła na miejscu.

Na razie nie wiadomo, kto podnosi odpowiedzialność za tragedię. Wyjaśni to prowadzone śledztwo.

Z powodu wypadku droga była zablokowana. Tego samego dnia w Czudcu doszło też do drugiego wypadku motocyklowego.

Pasażer motocykla doznał urazu podczas omijania pojazdu dostawczego Poszkodowany upadł na jezdnię. Zajęli się nim ratownicy.

Interwencja 30/2021 Po godzinie 11:40 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego, do którego doszło na obwodnicy w…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Wyżnem Niedziela, 6 czerwca 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj