22.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Koszmar na A4. Kobieta wysiadła z auta i zginęła

REKLAMA

Najpierw doszło do kraksy. Auto wpadło na bariery, ale nie to było najgorsze. Pasażerka, która wysiadła z wraku została śmiertelnie potrącona przez kolejny samochód.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 2 października nad ranem, na łańcuckim odcinku autostrady A4.

Do zdarzenia doszło po godz. 4, na wysokości miejscowości Białobrzegi. Jak wstępnie ustalili policjanci, na autostradzie w kierunku Przeworska, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący dostawczym mercedesem najechał na tył jadącego przed nim seata, który następnie uderzył w bariery energochłonne. Z seata wysiadła pasażerka, 71-letnia obywatelka Ukrainy. Znajdującą się na jezdni kobietę, śmiertelnie potrąciła 44-latka, kierująca fordem. 

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci. Autostrada w kierunku Przeworska była przez kilka godzin zablokowana.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj