16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Tragedia na serpentynie w Izdebkach

REKLAMA

Tragedia na serpentynie w Izdebkach w powiecie brzozowskim. Zginął 33-letni motocyklista.

Kręta górska droga stanowi niezwykłą atrakcję dla pasjonatów motocykli. Malownicze widoki dostarczają niezapomnianych doznań w trakcie jazdy. Każdy zakręt, podjazd i zjazd stają się emocjonującym wyzwaniem, oferując wyjątkowe doświadczenia i możliwość poczucia bliskości z naturą.

Po drugie, kręta górska droga zapewnia motocyklistom możliwość testowania swoich umiejętności jazdy. Z uwagi na liczne zakręty, wzniesienia i spadki, wymaga od kierowców precyzji, kontroli i umiejętności manewrowania.

Niestety w niedzielę, 25 czerwca doszło do tragedii. Na zakręcie panowanie nad maszyną stracił 33-latek z powiatu sandomierskiego w woj. świętokrzyskim. Motocyklista runął ze skarpy i uderzył w drzewo.

Na miejsce ściągnięto szybko pomoc medyczną. Na miejscu wylądował ratowniczy śmigłowiec. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Sprawę wypadku bada policja.

Wypadek w Izdebkach
Wypadek w Izdebkach | Fot. KPP Brzozów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj