19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Groza na ulicach! Dwóch oprychów napadało przechodniów

REKLAMA

Co za dranie?! Dwóch 18-latków siało postrach na ulicach Rzeszowa. Napadli na ludzi. Wśród ofiar znalazło się dwóch studentów z Turcji, a także 21-latek, który został zraniony nożem!

Pierwszy sygnał policja dostała w sobotę około godz. 18.30. Bandyci na ul. Krzyżanowskiego zaatakowali grupę mężczyzn. Wśród ofiar było się dwóch studentów z Turcji. Cudzoziemcy zostali pobici i okradzeni. Jeden ze sprawców posługiwał się nożem i zranił 21-letniego mieszkańca Rzeszowa. Ranny młodzieniec trafił do szpitala.

Przestępcy uciekli i jeszcze tego samego dnia o godz. 23.30 znów dali znać o sobie. Tym razem zaatakowali 42-letniego pasażera nocnego autobusu MPK. Wywlekli go i na przystanku na ul. Rejtana pobili i zrabowali plecak.

Oprychy pomaszerowały dalej. Następnym ich celem – na skrzyżowaniu ul. Rejtana i Lwowskiej – był 19-latek. Pokrzywdzony został uderzony w twarz, gdy próbował odebrać rozbójnikom swoją komórkę. Sprawcy w końcu oddali mu jego własność.

Bandycka eskapada zakończyła się o 1 w nocy. Bandziorów zatrzymał patrol, który brał udział w obławie.

Sprawcami okazało się dwóch 18-latków z Rzeszowa. Jeden z nich miał w domu narkotyki. Obaj mężczyźni byli pijani. Kiedy wytrzeźwieli, usłyszeli zarzuty dotyczące rozbojów. Grozi im do 12 lat więzienia. Na razie Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował podejrzanych na 3 miesiące.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj