16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Wnuczek przyjechał do dziadka i został pogryziony przez psa

REKLAMA

Dramatyczne chwile w Jasionce pod Rzeszowem. Obok patrolu policji zatrzymał się samochód. Roztrzęsiony ojciec wiózł do szpitala rannego 5-letniego synka. Prosił o pomoc, chłopczyk został pogryziony przez psa.

Wszystko działo się 5 lipca około godz. 16. Malec przyjechał z tatą do dziadka. Z nieznanych powodów pilnujący posesji pies ugryzł chłopca. Ojciec nie czekał na przyjazd karetki. Uznał, że szybciej dowiezie dziecko do szpitala własnym samochodem. Ale na drodze są roboty drogowe i trudności. Nie jest łatwo przebić się przez zakorkowany wjazd do miasta.

Na szczęście na poboczu stał patrol policjantów ze Śląska, oddelegowanych do pracy na Podkarpaciu. Mundurowi nie wahali się ani chwili. Włączyli koguty w radiowozie i utorowali przejazd przez zakorkowane ulice. Dzięki temu 5-latek szybko trafił w ręce lekarzy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj