16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Ursus wpadł do stawu i zmiażdżył traktorzystę

REKLAMA

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Przedbórz w powiecie kolbuszowskim. Ciągnik rolniczy ursus przewrócił się do stawu i zmiażdżył 56-latka. Na pomoc ruszyli sąsiedzi. Życia kierowcy nie udało się jednak uratować.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w sobotę, 19 lutego około godz. 10:40. Mężczyzna jechał drogą gruntową. Według ustaleń policjantów, maszyna przejeżdżała obok stawu. Traktor z nieznanych przyczyn osunął się i przewrócił do zbiornika wodnego. Na powierzchnię wystawały tylko jej koła. Kierowca został zmiażdżony i uwięziony na dnie.

Na pomoc natychmiast ruszyli mieszkańcy. Wkrótce dojechały na miejsce także służby ratunkowe. Mężczyzna został wydobyty ze stawu nieprzytomny. Prowadzono reanimację. Udało się przywrócić czynności życiowe i pojawiła się nadzieja. Niestety, na krótko.

– Ranny został przewieziony do szpitala, ale życia mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej.

Decyzją prokuratora, zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj