21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Biletomat oszalał. Wydrukował bilety na 5 tys. zł. Urzędnicy ostrzegają

REKLAMA

Uszkodzony przez wandali biletomat „wypluł” bilety MPK warte 5 tys. zł. Przechodnie pozbierali wydruki i przekazali urzędnikom, ale część biletów o nominale 18 zł ktoś sobie przywłaszczył. Urząd Miasta informuje, że te bilety są nieważne. W razie kontroli można mieć kłopot.

Sprawa dotyczy biletomatu przy Cieplińskiego w Rzeszowie w pobliżu szkoły Sióstr Prezentek. 8 grudnia maszyna została uszkodzona przez grupę kilku młodych osób. Poszukuje ich policja. Kiedy wandale odeszli, z urządzenia chciała skorzystać kobieta. Wrzuciła 5 zł, ale maszyna połknęła monetę i nie wydrukowała biletu. Dopiero jak kobieta odeszła, biletomat oszalał. Zaczął drukować jeden bilet za drugim. Aż wydrukował 277 biletów na 5 tysięcy zł.

Urządzenie zostało już naprawione. Kobiecie, która skorzystała z zepsutego urządzenia pieniądze zostaną zwrócone. Natomiast bilety, które zostały zabrane z urządzenia są nieważne.

– Osoby, które znalazły bilety uprzejmie prosimy o nie korzystanie z nich lub zwrot w Punktach Obsługi Podróżnego ZTM Rzeszów – apeluje Urząd Miasta w Rzeszowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj