24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Konstrukcja wyciągu przygniotła dwóch mężczyzn

REKLAMA

Bieszczadzka Grupa GOPR informuje o wypadku, do którego doszło w poniedziałek na górnej stacji wyciągu krzesełkowego Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych. Dwóch mężczyzn zostało rannych po tym, jak przygniótł ich element konstrukcji.

Wszystko działo się w 26 października około godz. 11. Okoliczności zdarzenia nie są do końca jasne. Według relacji GOPR, kiedy ekipa ratowników z Ustrzyk Górnych dotarła na miejsce, jeden z poszkodowanych został już zniesiony ze szczytu przez strażaków. Ranny doznał poważnych obrażeń, dlatego zdecydowano o sprowadzeniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec zabrał pacjenta do szpitala.

Ratownicy GOPR zajęli się drugim poszkodowanym, który – jak wynika z ich informacji – doznał powierzchownych ran. Mężczyzna został przekazany karetce pogotowia.

Okoliczności wypadku będzie badała policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj