12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tragiczny pożar w Zaczerniu. Zginął 46-latek

REKLAMA

To nie będą dla wszystkich spokojne, ani radosne święta. W środę wieczorem w Zaczerniu koło Rzeszowa doszło do tragicznego pożaru domu. Zginął mężczyzna w wieku 46-lat. Jego żona, razem z córką zdążyły się uratować.

Zgłoszenie o pożarze w domu w Zaczerniu policjanci otrzymali około godz. 21.30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły jednostki ochotniczej i państwowej straży pożarnej.

Ogień pojawił się w piwnicy, w której przebywał mężczyzna. Podczas akcji gaśniczej, strażacy znaleźli jego ciało.

Oprócz zmarłego w domu przebywały jeszcze dwie osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń. To one zauważyły zadymienie w piwnicy i wezwały służby.

– Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa – informuje policja w Rzeszowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj