20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Tragiczny pożar domu w Turbi. Znaleziono ciało mężczyzny

REKLAMA

Najpierw pojawił się dym, a potem płomienie. Ogień trawił dom w szalonym tempie, nie dając żadnych szans ratownikom. Budynek spłonął doszczętnie. W środku znaleziono ciało mężczyzny.

Pożar wybuch 19 kwietnia po godz. 18 w miejscowości Turbia w powiecie stalowowolskim. Sąsiedzi zobaczyli ogień i wezwali strażaków. Na miejsce przyjechało 6 jednostek straży. Drewniany dom płonął jak pochodnia i był nie do uratowania. Strażacy robili wszystko, aby płomienie nie przedostały się na inne budynki.

Wyjazd: 14/2022 Rodzaj zdarzenia: Pożar domu Miejsce i data zdarzenia: Turbia ul. Wspólna 19.04.2022 We wtorek, 19…

Opublikowany przez OSP Turbia Wtorek, 19 kwietnia 2022

Kiedy udało się stłumić pożar do wciąż silnie zadymionego wnętrza weszli strażacy. Musieli pracować w maskach tlenowych. Wówczas natknęli się na zwęglone zwłoki mężczyzny. Przypuszczalnie to ciało 65-latka, który w domu mieszkał samotnie. Z pewnością konieczne będą badania DNA, aby w stu procentach potwierdzić jego tożsamość.

Sprawę badają śledczy. Wyjaśniają jak doszło do pożaru. Na razie przyczyny nie są znane.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj