20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

W tym domu doszło do tragedii. Znaleziono ciało seniorki (†69)

REKLAMA

Głośne syreny wozów ratunkowych zaniepokoiły mieszkańców Narola w powiecie lubaczowskim. Po chwili wszystkich zasmucił dramat, który rozegrał się w drewnianym domu przy ul. Armii Krajowej.

Pożar wybuchł we wnętrzu drewnianego domu. Mieszkała w nim 69-latka. Nie zdołała uciec przed płomieniami, a przede wszystkim uchronić się przed duszącym, śmiertelnym dymem.

Wszystko działo się w czwartek 19 stycznia. Syreny zawyły o godz. 7:30. To wtedy ktoś zauważył pożar i natychmiast powiadomił służby ratunkowe.

Akcję gaśniczą prowadziły jednostki OPS z Narola i Cieszanowa oraz załoga zawodowej straży z Lubaczowa.

Ratownicy zdawali sobie sprawę, że w środku mogą być ludzie. Dostanie się do środka było jednak możliwe po stłumieniu ognia. Wkrótce w jednym z pomieszczeń znaleziono kobietę. Na ratunek nie było jednak szans. Ofiara zginęła na miejscu.

Przyczyny i okoliczności pożaru bada teraz policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj