19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Tragiczna śmierć żołnierza. Zostawił list

REKLAMA

Tragiczne zdarzenie w bloku przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Z 16. piętra wypadł 30-latek, zginął na miejscu. Mężczyzna był zawodowym żołnierzem. Prawdopodobnie targnął się na życie z powodu zawodu miłosnego, o czym świadczy pozostawiony przez niego list pożegnalny. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Natychmiastową pomoc można uzyskać w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Można tam otrzymać wsparcie psychologiczne, prawne i materialne. Część OIK jest czynna całą dobę. Pomoc jest bezpłatna! Nie trzeba posiadać ubezpieczenia.

W przypadku silnych i uporczywych myśli samobójczych, można się zgłosić również do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny całodobowo, 7 dni w tygodniu).

Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123 (czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00).
Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj