14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Tragedia na kąpielisku „Słoneczny Brzeg” w Rudnej Małej. Woda pochłania młode życie

REKLAMA

W słoneczny letni dzień w Rudnej Małej koło Rzeszowa rozegrał się prawdziwy dramat. 15-letni chłopiec już nigdy nie wróci do domu. Pozostawił w rozpaczy rodziców i przyjaciół. Jego krótkie, młode życie zostało pochłonięte przez żywioł.

Niedziela, 13 sierpnia była upalnym dniem. Wiele osób szukało ochłody nad wodą. 15-latek wybrał się na kąpielisko „Słoneczny Brzeg”. Nic nie zapowiadało tragedii. Po godz. 15 chłopiec nagle zniknął.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu chłopca około godz. 15:20. Z wiarą w pozytywny finał, prowadzili poszukiwania, a do akcji wkroczyli również wykwalifikowani nurkowie z Tarnobrzega.

Po godz. 17 wyłowiono ofiarę. Niestety, los okazał się okrutny, a reanimacja, pomimo wysiłków i determinacji służb ratowniczych, nie zdołała przywrócić funkcji życiowych nastolatka.

Wszyscy w okolicy pytają: co mogło się stać, by młody chłopiec, który miał całe życie przed sobą, znalazł swój koniec w spokojnych wodach kąpieliska?

Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj