2.5 C
Rzeszów
piątek, 1 grudnia, 2023

Świąteczne Targi Książki w Millenium Hall

REKLAMA

Internet, telewizja, wcale nie zastąpiły książek i chyba nigdy nie zastąpią. Po dobrą literaturę w klasycznej papierowej formie sięga najwygodniej. Książki to także znakomity prezent na Mikołaja, czy pod choinkę. A teraz jest niezwykła okazja, aby kupić prezent albo uzupełnić swoją biblioteczkę o nowości znanych i cenionych autorów. Z wieloma będzie można spotkać się twarzą w twarz. Wszystko dzięki Świątecznym Targom Książki, które 18 i 19 listopada odbywają się w Millenium Hall.

18 i 19 listopada w Rzeszowie w Millenium Hall odbywają się Świąteczne Targi Książki. Atrakcją wydarzenia są spotkania autorskie. Zaplanowano ich 25. W sobotę o godz. 13 z czytelnikami spotka się nasz krajan z Podkarpacia (mieszkający w Mielcu i pod Przemyślem) – Grzegorz Lato. Niedawno ukazała się jego książka, która nie jest klasyczną biografią. Jest ciekawym zbiorem barwnych historii z czasów, kiedy nasza reprezentacja święciła największe triumfy.

Podczas Świątecznych Targów Książki swoją ofertę zaprezentują najciekawsze oficyny wydawnicze i księgarskie. Będzie ich około 50 – zarówno te o charakterze ogólnopolskim jak i lokalnym. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z propozycjami wydawniczymi, dowiedzieć się o nowościach książkowych, uzupełnić lub powiększyć swoją kolekcję.

Na plakacie – dokładny program imprezy:

Świąteczne Targi Książki w Millenium Hall

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj