16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Świąteczne Targi Książki w Millenium Hall

REKLAMA

Internet, telewizja, wcale nie zastąpiły książek i chyba nigdy nie zastąpią. Po dobrą literaturę w klasycznej papierowej formie sięga najwygodniej. Książki to także znakomity prezent na Mikołaja, czy pod choinkę. A teraz jest niezwykła okazja, aby kupić prezent albo uzupełnić swoją biblioteczkę o nowości znanych i cenionych autorów. Z wieloma będzie można spotkać się twarzą w twarz. Wszystko dzięki Świątecznym Targom Książki, które 18 i 19 listopada odbywają się w Millenium Hall.

18 i 19 listopada w Rzeszowie w Millenium Hall odbywają się Świąteczne Targi Książki. Atrakcją wydarzenia są spotkania autorskie. Zaplanowano ich 25. W sobotę o godz. 13 z czytelnikami spotka się nasz krajan z Podkarpacia (mieszkający w Mielcu i pod Przemyślem) – Grzegorz Lato. Niedawno ukazała się jego książka, która nie jest klasyczną biografią. Jest ciekawym zbiorem barwnych historii z czasów, kiedy nasza reprezentacja święciła największe triumfy.

Podczas Świątecznych Targów Książki swoją ofertę zaprezentują najciekawsze oficyny wydawnicze i księgarskie. Będzie ich około 50 – zarówno te o charakterze ogólnopolskim jak i lokalnym. Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z propozycjami wydawniczymi, dowiedzieć się o nowościach książkowych, uzupełnić lub powiększyć swoją kolekcję.

Na plakacie – dokładny program imprezy:

Świąteczne Targi Książki w Millenium Hall

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj