23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Stąd nikt nie odchodzi z pustymi rękami

REKLAMA

Nie wszyscy są piękni i bogaci. Są też tacy, którzy cierpią niedostatek. Jak wielu ich jest? Wystarczy zajrzeć do Caritas przy ul. Jana Styki w Rzeszowie.

Każdego dnia mnóstwo osób przychodzi tu po pomoc i nie odchodzi z pustymi rękami. Teraz z okazji Wielkanocy Caritas przygotowała 2 tysiące paczek żywnościowych, aby także tam, gdzie doskwiera bieda, w te świąteczne dni zagościła radość.

W reklamówce znalazły się przydatne artykuły na świąteczny stół: wędlina, chleb, żurek, makaron, kawa, herbata, a także babka wielkanocna.

– Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby również ludzie samotni, biedni i bezdomni mogli doświadczyć miłości związanej ze Świętami Zmartwychwstania Pańskiego. Ważne jest poczucie tych osób, że o nich pamiętamy – mówi ks. Piotr Potyrała, dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Osoby obdarowane, przyjmowały prezent z wielką radością. – To wielka pomoc – cieszyła się jedna z emerytek.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj