23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Tragedia w Łysakowie. Motocyklista zginął na oczach syna

REKLAMA

Do koszmarnego wypadku doszło w Łysakowie w powiecie mieleckim. 45-letni motocyklista zderzył się z rolniczym kombajnem i zginął na miejscu. Świadkiem dramatu był 17-letni syn ofiary. Jechał za ojcem swoim motorem.

Drogowy dramat rozegrał się w środę około godz. 18. Mężczyzna wybrał się na motocyklową przejażdżkę z synem. Każdy z nich poruszał się swoim pojazdem. Jak wynika z ustaleń policjantów, 45-latek pokonując zakręt na wąskiej drodze dostrzegł nadjeżdżający z przeciwka kombajn rolniczy. – Zaczął hamować i stracił panowanie nad jednośladem, po czym uderzył w rolniczą maszynę – relacjonują policjanci.

Kierowca kombajnu w ostatniej chwili próbował uniknąć wypadku. Odbił w prawo i wjechał do rowu.

Za 45-latkiem jechał swoim motocyklem jego 17-letni syn. Pomimo udzielonej pomocy medycznej jego ojca nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł.

Na miejscu wypadku pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Kierujący kombajnem był trzeźwy.

Policyjne śledztwo wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj