24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Senior jechał pod prąd A4. Doprowadził do śmiertelnego wypadku

REKLAMA

Szokujący wypadek w powiecie jarosławskim. Senior (86 l.) nie posiadał prawa jazdy, a do tego jechał pod prąd autostradą. Przez jego fatalny błąd zginął niewinny 42-latek.

Do wypadku doszło w nocy z 8/9 sierpnia na A4 w okolicach Pawłosiowa. 86-latek pochodzi z gminy Radymno i kierował audi. Mężczyzna doprowadził do czołowego zderzenia z firmowym hyundiem.

Na wypadek najechali policjanci. Od razu ruszyli na ratunek kierowcom. Niestety, dla 42-latka jadącego małym hyundiem, wszelkie próby pomocy okazały się daremne. Mężczyzna zginął na miejscu. Ofiara pochodziła z Rzeszowa. Wracała do domu, do którego już nigdy nie dotarła.

Sprawca wypadku trafił natomiast do szpitala. Miał dożywotnio odebrane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi

449 271133

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj