20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Samoklęski: Traktor rozpadł się na dwie części, a samochód dachował

REKLAMA

W Samoklęskach w powiecie jasielskim doszło do fatalnego zderzenia. Osoby fiat dachował, a traktor rozpadł się na dwie części. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Wszystko działo się we wtorek 18 października około godz. 10. Fiatem panda kierował 68-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Podróżował z pasażerką.

– Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierowca fiata, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Pielgrzymki, wykonał manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego, który skręcał w lewo na drogę gruntową. W wyniku zderzenia traktor rozpadł się na dwie części, a kierujący fiatem zjechał do rowu i dachował – relacjonuje komisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

W wypadku ucierpieli kierujący pojazdami oraz pasażerka samochodu osobowego. Wszyscy zostali zabrani do jasielskiego szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj