14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Mamy nowych wiceprezydentów. Kim są, czym zajmą się w ratuszu?

REKLAMA

W środę (7/07) prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek (44 l.) przedstawił swoich zastępców i – jak podkreślił – po raz pierwszy w historii Rzeszowa wiceprezydentami zostały kobiety.

Nowi wiceprezydenci to:

  • Jolanta Kaźmierczak (62 l.), do niedawna radna Koalicji Obywatelskiej i członek zarządu spółdzielni Projektant. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za: nieruchomości i gospodarkę komunalną.
  • Krystyna Stachowska (57 l.), dotychczas menager w firmie ubezpieczeniowej. Zajmie się: edukacją, pomocą społeczną i promocją.
  • Dariusz Urbanik (52 l.), ostatnio jeden z dyrektorów w firmie Strabag. Jako wiceprezydent będzie odpowiedzialny za inwestycje i budownictwo.

Wiceprezydenci zaczną urzędowanie w ciągu tygodnia-trzech. Związane jest to z różnymi okresami wypowiedzeń umów we wcześniejszych miejscach pracy.

– Postawiłem na profesjonalistów, ludzi, którzy sprawdzili się w swoich dotychczasowych branżach. Mają wiele doświadczeń i umiejętności, które przydadzą się w nowoczesnym zarządzaniu miastem – mówi Konrad Fijołek.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj