15 C
Rzeszów
poniedziałek, 2 października, 2023

Zatrudnili już 1000 osób. Z tej okazji posadzili 1000 drzew

REKLAMA

1000 drzew z okazji tysięcznego pracownika. Rzeszowski oddział firmy Deloitte zazielenił miasto.

Deloitte to międzynarodowa firma, świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego dla przedsiębiorstw i sektora publicznego. Od kilku lat jedno z dużych biur firmy działa w Rzeszowie. Pracownicy teraz postanowili świętować swój rozwój i uznali, że posadzą w mieście 1000 drzew – jedno od każdego z nich.

Urzędnicy poparli ten pomysł i wskazali miejsca na ul. Krogulskiego, gdzie pojawiły się sadzonki grabu pospolitego, klonu jaworu oraz lipy drobnolistnej.

– Zatrudnienie 1000 pracownika to wyjątkowe osiągnięcie dla naszej organizacji, więc od razu wiedzieliśmy, że chcemy upamiętnić je w sposób, który zostawi po sobie widoczny ślad oraz będzie pożyteczny dla naszej lokalnej rzeszowskiej społeczności – mówi Tomasz Pałka, Deloitte CE BSC Leader.

Małgorzata Kubiś, szefowa działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Deloitte CE BSC zaznacza, że to nie pierwsza proekologiczna akcja pracowników firmy Deloitte w Rzeszowie. Tworzyli już m.in. ogrody roślinne i kwiatowe przy placówkach wsparcia potrzebujących czy porządkowali tereny zielone i leśne.

– Z pewnością będziemy kontynuować podobne inicjatywy w przyszłości- zapewnia Małgorzata Kubiś.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA