7.4 C
Rzeszów
niedziela, 26 marca, 2023

Zatrudnili już 1000 osób. Z tej okazji posadzili 1000 drzew

1000 drzew z okazji tysięcznego pracownika. Rzeszowski oddział firmy Deloitte zazielenił miasto.

REKLAMA

Deloitte to międzynarodowa firma, świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego dla przedsiębiorstw i sektora publicznego. Od kilku lat jedno z dużych biur firmy działa w Rzeszowie. Pracownicy teraz postanowili świętować swój rozwój i uznali, że posadzą w mieście 1000 drzew – jedno od każdego z nich.

Urzędnicy poparli ten pomysł i wskazali miejsca na ul. Krogulskiego, gdzie pojawiły się sadzonki grabu pospolitego, klonu jaworu oraz lipy drobnolistnej.

– Zatrudnienie 1000 pracownika to wyjątkowe osiągnięcie dla naszej organizacji, więc od razu wiedzieliśmy, że chcemy upamiętnić je w sposób, który zostawi po sobie widoczny ślad oraz będzie pożyteczny dla naszej lokalnej rzeszowskiej społeczności – mówi Tomasz Pałka, Deloitte CE BSC Leader.

CZYTAJ TEŻ:  Groził rodzinie śmiercią, chciał spalić dom

Małgorzata Kubiś, szefowa działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Deloitte CE BSC zaznacza, że to nie pierwsza proekologiczna akcja pracowników firmy Deloitte w Rzeszowie. Tworzyli już m.in. ogrody roślinne i kwiatowe przy placówkach wsparcia potrzebujących czy porządkowali tereny zielone i leśne.

– Z pewnością będziemy kontynuować podobne inicjatywy w przyszłości- zapewnia Małgorzata Kubiś.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie małe
7.4 ° C
8.8 °
5.8 °
85 %
5.7kmh
40 %
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
2 °
śr.
6 °
czw.
5 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu