10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Zatrudnili już 1000 osób. Z tej okazji posadzili 1000 drzew

REKLAMA

1000 drzew z okazji tysięcznego pracownika. Rzeszowski oddział firmy Deloitte zazielenił miasto.

Deloitte to międzynarodowa firma, świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego dla przedsiębiorstw i sektora publicznego. Od kilku lat jedno z dużych biur firmy działa w Rzeszowie. Pracownicy teraz postanowili świętować swój rozwój i uznali, że posadzą w mieście 1000 drzew – jedno od każdego z nich.

Urzędnicy poparli ten pomysł i wskazali miejsca na ul. Krogulskiego, gdzie pojawiły się sadzonki grabu pospolitego, klonu jaworu oraz lipy drobnolistnej.

– Zatrudnienie 1000 pracownika to wyjątkowe osiągnięcie dla naszej organizacji, więc od razu wiedzieliśmy, że chcemy upamiętnić je w sposób, który zostawi po sobie widoczny ślad oraz będzie pożyteczny dla naszej lokalnej rzeszowskiej społeczności – mówi Tomasz Pałka, Deloitte CE BSC Leader.

Małgorzata Kubiś, szefowa działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Deloitte CE BSC zaznacza, że to nie pierwsza proekologiczna akcja pracowników firmy Deloitte w Rzeszowie. Tworzyli już m.in. ogrody roślinne i kwiatowe przy placówkach wsparcia potrzebujących czy porządkowali tereny zielone i leśne.

– Z pewnością będziemy kontynuować podobne inicjatywy w przyszłości- zapewnia Małgorzata Kubiś.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj