3.4 C
Rzeszów
wtorek, 6 grudnia, 2022

Najnowsze

Zatrudnili już 1000 osób. Z tej okazji posadzili 1000 drzew

1000 drzew z okazji tysięcznego pracownika. Rzeszowski oddział firmy Deloitte zazielenił miasto.

REKLAMA

Deloitte to międzynarodowa firma, świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego dla przedsiębiorstw i sektora publicznego. Od kilku lat jedno z dużych biur firmy działa w Rzeszowie. Pracownicy teraz postanowili świętować swój rozwój i uznali, że posadzą w mieście 1000 drzew – jedno od każdego z nich.

Urzędnicy poparli ten pomysł i wskazali miejsca na ul. Krogulskiego, gdzie pojawiły się sadzonki grabu pospolitego, klonu jaworu oraz lipy drobnolistnej.

– Zatrudnienie 1000 pracownika to wyjątkowe osiągnięcie dla naszej organizacji, więc od razu wiedzieliśmy, że chcemy upamiętnić je w sposób, który zostawi po sobie widoczny ślad oraz będzie pożyteczny dla naszej lokalnej rzeszowskiej społeczności – mówi Tomasz Pałka, Deloitte CE BSC Leader.

CZYTAJ TEŻ:  20-latek w sypialni uprawiał konopie

Małgorzata Kubiś, szefowa działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Deloitte CE BSC zaznacza, że to nie pierwsza proekologiczna akcja pracowników firmy Deloitte w Rzeszowie. Tworzyli już m.in. ogrody roślinne i kwiatowe przy placówkach wsparcia potrzebujących czy porządkowali tereny zielone i leśne.

– Z pewnością będziemy kontynuować podobne inicjatywy w przyszłości- zapewnia Małgorzata Kubiś.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
3.4 ° C
4.4 °
1.5 °
89 %
5.1kmh
100 %
wt.
6 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
1 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu