12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Pijany pirat uciekał przed policją

REKLAMA

Ryk silnika, pisk opon, a do tego błyski policyjnych kogutów. W czwartek około godz. 22 patrol rzeszowskiej drogówki ścigał pirata drogowego, który nie zatrzymał się do kontroli na ul. Warszawskiej. Mundurowi złapali toyotę na radar, bo pędziła o 30 km/h za szybko. Szofer na widok patrolu, tylko dodał gazu. Próbował zgubić pogoń i przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. W końcu na al. Piłsudskiego porzucił samochód i dalej czmychnął pieszo. Ale na nic to się zdało, bo wkrótce został zatrzymany.

Uciekinierem okazał się 31-latek z Rzeszowa. Był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Stracił już prawo jazdy, czeka go jeszcze sprawa w sądzie. Grozi mu do 5 lat więzienia. Po zakończonych czynnościach mężczyznę z komendy odebrała rodzina.


 

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj