0.3 C
Rzeszów
piątek, 8 grudnia, 2023

Jak to?! Zdemontowali nam najnowocześniejszy przystanek!

REKLAMA

Oddany niedawno w Rzeszowie najbardziej innowacyjny na świecie przystanek zniknął z ulicy Lisa-Kuli! Na szczęście tylko na 10 dni. Wiata okazała się tak wielkim hitem, że pojechała na targi do Warszawy.

ML SYSTEM wspólnie z Gminą Miasto Rzeszów promują wspólnie fotowoltaiczne rozwiązania małej architektury dla nowoczesnych miast podczas targów Smart City Expo. Targi odbywają się w dniach 21-22 października 2021 r. w Warszawie. Gwiazdą na stoisku ML SYSTEM będzie inteligentna, fotowoltaiczna wiata przystankowa „Lisa-Kuli 01” z Rzeszowa.

W wiacie przystankowej zintegrowanych jest wiele użytecznych funkcji wykorzystujących najnowsze technologie, a wpływających na komfort pasażerów. A są to:

  • funkcja ogrzewania przestrzeni wewnętrznej wiaty oraz ławka z funkcją grzania,
  • wyświetlacz zmiennej treści zintegrowany z szybą wiaty, na którym w sposób dynamiczny prezentowane są rozkłady jazdy,
  • ładowanie urządzeń mobilnych w sposób indukcyjny (bezprzewodowy) i przewodowy (USB),
  • dostęp do sieci WiFi dla pasażerów,
  • przestrzeń na defibrylator zintegrowana z przystankiem – szuflada pod ławką,
  • graficzna instrukcja udzielania pierwszej pomocy – nadruk ceramiczny pod ławką.

– Bardzo nas ucieszyła chęć współpracy Gminy Miasto Rzeszów w ramach naszego stoiska targowego. Zależy nam, aby również wszyscy uczestnicy tych targów zarówno z Polski jak i z zagranicy mieli możliwość poznania wszystkich jego zalet – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML SYSTEM.

Przystanek został zdemontowany w piątek (15 października) i wróci do Rzeszowa po ok. 10 dniach, po zakończeniu targów. W tym czasie w jego miejscu przed galerią Graffica utworzono przystanek zastępczy.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj