14.4 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Jak to?! Zdemontowali nam najnowocześniejszy przystanek!

REKLAMA

Oddany niedawno w Rzeszowie najbardziej innowacyjny na świecie przystanek zniknął z ulicy Lisa-Kuli! Na szczęście tylko na 10 dni. Wiata okazała się tak wielkim hitem, że pojechała na targi do Warszawy.

ML SYSTEM wspólnie z Gminą Miasto Rzeszów promują wspólnie fotowoltaiczne rozwiązania małej architektury dla nowoczesnych miast podczas targów Smart City Expo. Targi odbywają się w dniach 21-22 października 2021 r. w Warszawie. Gwiazdą na stoisku ML SYSTEM będzie inteligentna, fotowoltaiczna wiata przystankowa „Lisa-Kuli 01” z Rzeszowa.

W wiacie przystankowej zintegrowanych jest wiele użytecznych funkcji wykorzystujących najnowsze technologie, a wpływających na komfort pasażerów. A są to:

  • funkcja ogrzewania przestrzeni wewnętrznej wiaty oraz ławka z funkcją grzania,
  • wyświetlacz zmiennej treści zintegrowany z szybą wiaty, na którym w sposób dynamiczny prezentowane są rozkłady jazdy,
  • ładowanie urządzeń mobilnych w sposób indukcyjny (bezprzewodowy) i przewodowy (USB),
  • dostęp do sieci WiFi dla pasażerów,
  • przestrzeń na defibrylator zintegrowana z przystankiem – szuflada pod ławką,
  • graficzna instrukcja udzielania pierwszej pomocy – nadruk ceramiczny pod ławką.

– Bardzo nas ucieszyła chęć współpracy Gminy Miasto Rzeszów w ramach naszego stoiska targowego. Zależy nam, aby również wszyscy uczestnicy tych targów zarówno z Polski jak i z zagranicy mieli możliwość poznania wszystkich jego zalet – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML SYSTEM.

Przystanek został zdemontowany w piątek (15 października) i wróci do Rzeszowa po ok. 10 dniach, po zakończeniu targów. W tym czasie w jego miejscu przed galerią Graffica utworzono przystanek zastępczy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj