21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Recydywa za prędkość. Kierowca biedniejszy o 5000 zł

REKLAMA

Recydywa w przypadku wykroczeń drogowych to oznaka podwójnego mandatu, a taką karę właśnie przyjął na swoje barki 33-letni mieszkaniec Jasła.

Motocyklista został zatrzymany za szybką jazdę motocyklem, która okazała się niebezpiecznym wybrykiem. W miejscowości Kąty, przekroczył prędkość o zdumiewające 200%. Jego licznik wskazywał 152 km/h, co skutkowało wyjątkowo dotkliwymi konsekwencjami.

Za popełnione przewinienie, 33-latek musiał zapłacić grzywnę w wysokości 5000 złotych. Jednak to nie koniec konsekwencji, gdyż dodano mu także 15 punktów karnych.

Ta surowa kara ma na celu zwrócenie uwagi na powagę złamania przepisów drogowych i zapewnienie, że takie ryzykowne zachowanie nie będzie tolerowane na naszych drogach. Incydent ten stanowi wyraźne ostrzeżenie dla innych kierowców, że nieodpowiedzialna jazda może mieć kosztowne i trwałe konsekwencje.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj