12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Poseł Grzegorz Braun chce być prezydentem Rzeszowa

REKLAMA

Batalia o Rzeszów zapowiada się niezwykle gorąca. Start w wyborach prezydenckich ogłosił kolejny kandydat. W czwartek, 4 marca zrobił to poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

– Przybywam do Rzeszowa nie z dalekiego kosmosu, ale jako wasz poseł na Sejm. I mówią szczerze: mając do wyboru mandat w fasadowym parlamencie warszawskim i mandat Waszego zaufania, tu w rzeszowskim ratuszu, bez wahania wybiorę to drugie. Zacznijmy tę kampanie, zaczynając nowy rozdział w historii miasta – tłumaczył poseł Braun.

Konferencja Prasowa z udziałem liderów Konfederacji. Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta Rzeszowa.

Opublikowany przez Grzegorz Braun Czwartek, 4 marca 2021

Przedterminowe wybory na prezydenta Rzeszowa odbędą się 9 maja. Do 16 kwietnia mogą zgłaszać się kandydaci. Kampania i walka o głosy wyborców mogą być zaciekłe. Swoich kandydatów zamierzą wystawić wszystkie większe ugrupowania polityczne. Start zapowiadają też kandydaci niezależni.

Wybory są koniecznością, bo dotychczasowy prezydent Tadeusz Ferenc zrezygnował ze stanowiska. Do czasu wybrania nowego włodarza miasta, ratuszem zarządza komisarz, pochodzący z Jarosławia – Marek Bajdak (57 l.).

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj