12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

19-latek cudem wyszedł z tego cało. Był pijany

REKLAMA

Rajd pijanego 19-latka zakończył się na drzewie w Rakszawie w powiecie łańcuckim. Chyba tylko cud sprawił, że z kompletnie zmiażdżonego auta, młodzieniec wyszedł bez większych obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 22 na drodze wojewódzkiej nr 877 w Rakszawie. Jak ustalili łańcuccy policjanci pojazdem marki Alfa Romeo jechał 19-letni mieszkaniec gminy Żołynia. Młody kierowca wyprzedził jadący przed nim samochód, jednak po zakończeniu manewru utracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał w betonowy, przydrożny przepust, a następnie uderzył w drzewo.

Zakleszczonego w pojeździe kierowcę uwolnili strażacy. Ranny 19-latek trafił do szpitala. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okazało się jednak, że w chwili zdarzenia był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch 2 lat więzienia.

Źródło: KPP Łańcut

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj