15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Pojechał z żoną do klubu i zaginął

REKLAMA

Wyjście na pizzę do klubu w Sokołowie Małopolskim zakończyło się tragedią. Zginął 43-letni Piotr. Zostawił żonę i dwoje dzieci.

Mężczyzna był w lokalu z żoną. Już tam ponoć doszło do spięcia z grupką młodych ludzi. Kiedy 43-latek chciał wracać do domu na parkingu przed lokalem ponownie doszło sprzeczki z tymi samymi osobami. Mężczyzna podczas bójki stracił przytomność. Zmarł w karetce w drodze do szpitala.

Policja zatrzymała 5 osób, mogących mieć związek ze zdarzeniem. Usłyszeli zarzuty udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym. Wszyscy to 18-latkowie. Jeden z nich będzie odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci. To po jego ciosie w twarz, Piotr upadł na plecy i uderzył głową o asfalt. Uraz głowy był bezpośrednią przyczyną zgonu.

Cała piątka została zwolniona. Główny podejrzany ma dozór i poręczenie majątkowe 10 tys. zł. Nie przyznał się do winy, lecz potwierdził uderzenie mężczyzny. Według śledczych 43-latek – w trakcie sprzeczki – miał pierwszy go uderzyć, kiedy ten odciągał go od swojego kolegi.

Zmarły Piotr mieszkał w Markowiźnie. Wrócił tu trzy lata temu ze swoją rodziną z Irlandii, gdzie spędzili dekadę. Teraz kończył budowę domu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj