16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Nowości handlowe w Rzeszowie: Kaufland i Action, do tego odświeżone dyskonty

REKLAMA

Zmagamy się z inflacją i to jeszcze bardziej skłania posiadaczy gotówki do lokowania jej w przedsięwzięcia, które mogą procentować na przyszłość. Dobrze to widać w handlu. Choć w Rzeszowie nie buduje się już wielkich centrów, nie brak inwestycji w nowe, nieco mniejsze sklepy.

Przy ul. Rejtana w Rzeszowie powstaje drugi w mieście hipermarket Kaufland. Będzie mieścił się w hali, którą dawniej zajmowała Castorama. Dotychczasowa powierzchnia sklepu była jednak za duża jak na kauflandowe standardy, dlatego ją zmniejszono. W przypadku konstrukcji z blachy, wystarczyło wziąć szlifierkę i odciąć niepotrzebny kawałek. Teraz powierzchnia marketu jest już dopasowana, a w miejscu, gdzie kiedyś Castorama miała półki, teraz będą dodatkowe miejsca parkingowe. Właście duży, wygodny parking to atuty sieci Kaufland. Teraz na placu robotnicy kończą układać kostkę. Zamontowano już szyldy. Prace są już na finiszu. Kiedy otwarcie sklepu Kaufland przy Rejtana w Rzeszowie. Zaplanowany termin to 24 listopada 2022 r.

Lada dzień w Millenium Hall powstanie sklep Action. To dość popularna sieciówka, w której można kupić wiele produktów przydatnych w gospodarstwie domowym. A wszystko za dość atrakcyjną cenę. Właśnie trwa układanie towaru. Otwarcie prawdopodobnie już w drugi weekend września.

Odświeżają się dyskonty. Biedronka przy ul. Rejtana właśnie skończyła swój face-lifting. Po zmianach market stał się po prostu bardziej estetyczny. Są nowe lodówki i oświetlenie. Łatwiej można znaleźć niektóre produkty, bo są ledowe napisy. Teraz remontowana jest Biedronka przy ul. Strażackiej.

Do 8 września ma potrwać z kolei remont marketu Lidl przy ul. Hetmańskiej. Tu też zmieni się wnętrze, ale także odnowiony będzie parking. Pojawiło się przy nim setki nowych krzewów.

biedronka 11
Biedronka przy ul. Strażackiej w trakcie remontu | Fot. Inres24.pl

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj