3.4 C
Rzeszów
wtorek, 6 grudnia, 2022

Najnowsze

Nowości handlowe w Rzeszowie: Kaufland i Action, do tego odświeżone dyskonty

Zmagamy się z inflacją i to jeszcze bardziej skłania posiadaczy gotówki do lokowania jej w przedsięwzięcia, które mogą procentować na przyszłość. Dobrze to widać w handlu. Choć w Rzeszowie nie buduje się już wielkich centrów, nie brak inwestycji w nowe, nieco mniejsze sklepy.

REKLAMA

Przy ul. Rejtana w Rzeszowie powstaje drugi w mieście hipermarket Kaufland. Będzie mieścił się w hali, którą dawniej zajmowała Castorama. Dotychczasowa powierzchnia sklepu była jednak za duża jak na kauflandowe standardy, dlatego ją zmniejszono. W przypadku konstrukcji z blachy, wystarczyło wziąć szlifierkę i odciąć niepotrzebny kawałek. Teraz powierzchnia marketu jest już dopasowana, a w miejscu, gdzie kiedyś Castorama miała półki, teraz będą dodatkowe miejsca parkingowe. Właście duży, wygodny parking to atuty sieci Kaufland. Teraz na placu robotnicy kończą układać kostkę. Zamontowano już szyldy. Prace są już na finiszu. Kiedy otwarcie sklepu Kaufland przy Rejtana w Rzeszowie. Zaplanowany termin to 24 listopada 2022 r.

CZYTAJ TEŻ:  Patriotyzm na sportowo. 11 listopada biegnie Bieg Niepodległości

Lada dzień w Millenium Hall powstanie sklep Action. To dość popularna sieciówka, w której można kupić wiele produktów przydatnych w gospodarstwie domowym. A wszystko za dość atrakcyjną cenę. Właśnie trwa układanie towaru. Otwarcie prawdopodobnie już w drugi weekend września.

Odświeżają się dyskonty. Biedronka przy ul. Rejtana właśnie skończyła swój face-lifting. Po zmianach market stał się po prostu bardziej estetyczny. Są nowe lodówki i oświetlenie. Łatwiej można znaleźć niektóre produkty, bo są ledowe napisy. Teraz remontowana jest Biedronka przy ul. Strażackiej.

Do 8 września ma potrwać z kolei remont marketu Lidl przy ul. Hetmańskiej. Tu też zmieni się wnętrze, ale także odnowiony będzie parking. Pojawiło się przy nim setki nowych krzewów.

biedronka 11
Biedronka przy ul. Strażackiej w trakcie remontu | Fot. Inres24.pl
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
3.4 ° C
4.4 °
1.5 °
89 %
5.1kmh
100 %
wt.
6 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
1 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu