22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Jej córeczka była przerażona

Mama naraziła wszystkich na niebezpieczeństwo

REKLAMA

Godzina 9 rano i trasa wylotowa z Rzeszowa na Lublin. Właśnie na niej pojawił się dziwnie jadący samochód. Za kierownicą białego forda siedziała 36-letnia kobieta. Była kompletnie pijana. Szokujące: w aucie znajdowała się jej 6-letnia córeczka.

Świadkowie powiadomili policję. Okazało się, że kobieta ma prawie 4 promile alkoholu. Rano jechała z Leżajska do Rzeszowa. Na zakupy! Postanowiła wybrać się do galerii handlowej, aby zapewnić atrakcję dziecku. Dziewczynka musiała być przerażona, bo mama zachowywała się dziwnie. A potem jeszcze zrobiło się na drodze zamierzanie. Ogromny stres dla dziecka. Czy mamę aresztują? Co ze mną się stanie? – w głowie dziecka mogły pojawiać się takie myśli.

Sprawa będzie miała swoje konsekwencje. Kobieta odpowie za jazdę po alkoholu. Grozi jej do 3 lat więzienia, a także konfiskata auta. Może również odpowiadać za sprawowanie opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości oraz narażenie jej na niebezpieczeństwo. Tu kara może sięgnąć nawet 5 lat więzienia.

Kwestie rodzicielskie będzie zapewne badał Sąd Rodzinny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj