17.2 C
Rzeszów
poniedziałek, 25 września, 2023

Nagrody za meldunek. Co można wygrać?

REKLAMA

Warto zamieszkać w Rzeszowie i warto się zameldować. Można wygrać cenne nagrody! Ratusz wylosował właśnie laureatów kolejnej loterii meldunkowej – „Rzeszów to My”.

W loterii meldunkowej „Rzeszów to My” mogły brać udział osoby, które zameldowały się w Rzeszowie między 19 października 2020 roku a 31 grudnia 2021 r., a także nowi mieszkańcy miasta przyłączeni do Rzeszowa wraz z osiedlem Pogwizdów Nowy. Zgłoszenia były przyjmowane do końca minionego roku poprzez formularz elektroniczny lub tradycyjny.

W ramach loterii przewidziano 4 losowania dodatkowe i jedno główne, w którym do wygrania będzie samochód osobowy hyundai i20.

We wtorek (4 stycznia) w ratuszu rozdano nagrody z trzeciego losowania dodatkowego, które rozlosowano 22 grudnia. Zgłosiło się do niego 839 osób. Nagrody otrzymali Sebastian Jaworecki (laptop) i Edyta Kuźniar (hulajnoga). Trzecia nagroda – smartwatch zostanie przesłana zwycięzcy pocztą.

– Poprzez loterię chcemy zachęcić mieszkańców, studentów do oficjalnego zameldowania się w Rzeszowie. W ten sposób staramy się pielęgnować relacje z mieszkańcami, nagradzać ich za lojalne, realne wsparcie miasta, bo rozliczając się w Rzeszowie, przyczyniają się do rozwoju Rzeszowa. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tysięcy złotych – mówi Dariusz Urbanik, wiceprezydent Rzeszowa.

Ostatnie losowanie cząstkowe, a także losowanie nagrody głównej odbędą się 19 stycznia.

Urząd Miasta Rzeszowa wylicza, że od momentu rozpoczęcia aktualnej loterii liczba mieszkańców miasta po raz kolejny wzrosła. 7 października, kiedy zabawa startowała, Rzeszów miał 195 130 zameldowanych mieszkańców. Obecnie jest ich już 196 168.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA