-0.6 C
Rzeszów
wtorek, 18 stycznia, 2022

Najnowsze

Nagrody za meldunek. Co można wygrać?

Warto zamieszkać w Rzeszowie i warto się zameldować. Można wygrać cenne nagrody! Ratusz wylosował właśnie laureatów kolejnej loterii meldunkowej – „Rzeszów to My”.

REKLAMA

W loterii meldunkowej „Rzeszów to My” mogły brać udział osoby, które zameldowały się w Rzeszowie między 19 października 2020 roku a 31 grudnia 2021 r., a także nowi mieszkańcy miasta przyłączeni do Rzeszowa wraz z osiedlem Pogwizdów Nowy. Zgłoszenia były przyjmowane do końca minionego roku poprzez formularz elektroniczny lub tradycyjny.

W ramach loterii przewidziano 4 losowania dodatkowe i jedno główne, w którym do wygrania będzie samochód osobowy hyundai i20.

We wtorek (4 stycznia) w ratuszu rozdano nagrody z trzeciego losowania dodatkowego, które rozlosowano 22 grudnia. Zgłosiło się do niego 839 osób. Nagrody otrzymali Sebastian Jaworecki (laptop) i Edyta Kuźniar (hulajnoga). Trzecia nagroda – smartwatch zostanie przesłana zwycięzcy pocztą.

– Poprzez loterię chcemy zachęcić mieszkańców, studentów do oficjalnego zameldowania się w Rzeszowie. W ten sposób staramy się pielęgnować relacje z mieszkańcami, nagradzać ich za lojalne, realne wsparcie miasta, bo rozliczając się w Rzeszowie, przyczyniają się do rozwoju Rzeszowa. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tysięcy złotych – mówi Dariusz Urbanik, wiceprezydent Rzeszowa.

Ostatnie losowanie cząstkowe, a także losowanie nagrody głównej odbędą się 19 stycznia.

Urząd Miasta Rzeszowa wylicza, że od momentu rozpoczęcia aktualnej loterii liczba mieszkańców miasta po raz kolejny wzrosła. 7 października, kiedy zabawa startowała, Rzeszów miał 195 130 zameldowanych mieszkańców. Obecnie jest ich już 196 168.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie umiarkowane
-0.6 ° C
0.5 °
-1.5 °
75 %
2.2kmh
75 %
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
-1 °
pt.
-2 °
sob.
-3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu