-12.5 C
Rzeszów
czwartek, 9 lutego, 2023

Najnowsze

Opłaca się zameldować. Te nagrody robią wrażenie!

Opłaca się zameldować w Rzeszowie i wziąć udział w miejskiej loterii. W kolejnej jej edycji główną wygraną był samochód. Podczas losowania szczęście uśmiechnęło się do pani Agnieszki i to właśnie ona otrzymała kluczyki do cacka na 4 kołach.

REKLAMA

Główną wygraną – nowiutkiego hyundai`a wylosowała pani Agnieszka Prucyk, która do Rzeszowa przeprowadziła się z Pruchnika.

– Już od jakiegoś czasu jestem związana z Rzeszowem. Tutaj studiowałam i po ślubie z mężem postanowiliśmy, że tutaj chcemy mieszkać – mówi zdobywczyni głównej nagrody.

Cennych nagród w loterii „Rzeszów to My” było więcej. Ich wartość przekroczyła 100 tys. zł. Wśród prezentów znalazły się laptopy, hulajnogi elektryczne, smartwatche. Ale Hyundai i20 był tylko jeden!

Urząd Miasta organizuje loterię już od kilku lat, aby zachęcić mieszkańców do sformalizowania swojego pobytu. Szacuje się, że w mieście, które oficjalnie liczy 198 tys. mieszkańców bez meldunku mieszka około 50 tys. osób.

CZYTAJ TEŻ:  Gdzie na sanki w Rzeszowie? Top 3

– Dzięki temu, że mieszkańcy meldują się w miejscu, gdzie mieszkają, my otrzymujemy udział w podatkach i możemy sfinansować drogi, szkoły, przedszkola, to wszystko co służy nam, aby jakość życia w naszym mieście się podwyższała – mówił podczas rozdania nagród Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Urzędnicy już myślą nad następnymi edycjami loterii.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zamglenia
-12.5 ° C
-9.7 °
-14.3 °
91 %
1.5kmh
30 %
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
2 °
niedz.
2 °
pon.
3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu