8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Kryjówka na cmentarzu. Dlaczego kierowca to zrobił?

REKLAMA

44-latek kierował skodą i za wszelką cenę nie chciał dać się złapać policjantom. Myślał, że przechytrzy ich ukrywając się z autem na cmentarzu w Samoklęskach w powiecie jasielskim. Jaki miał powód?

Policjanci chcieli zatrzymać szofera do kontroli. Kierowca widząc jadący za sobą radiowóz, postanowił wjechać na cmentarz. Tam poruszając się cmentarnymi alejkami, próbował ukryć się przed patrolem.

Funkcjonariusze dojeżdżając w rejon cmentarza, w ostatniej chwili zauważyli skodę, która poruszała się po cmentarnych alejkach. Kierujący próbował ukryć się pomiędzy nagrobkami. Zabawa w chowanego nie trwała zbyt długo, ponieważ mężczyzna wjechał w ślepą uliczkę. Policjanci ustalili co było powodem jego zachowania. Okazało się, że 44-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj