14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

9-letni chłopiec na rowerze potrącony przez samochód

REKLAMA

Groza na przejściu dla pieszych w Korczynie, w powiecie krośnieńskim. 9-letni rowerzysta znajdował się na oznaczonym przejściu, kiedy uderzyło w niego renault. Dziecko zostało wyrzucone w powietrze i uderzyło o szybę samochodu, a potem spadło na asfalt. Karetka zabrała malca do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku doszło 15 października około godz. 18, na ul. Pelczara. Policjanci ustalili, że samochodem kierowała 40-latka. Kierująca renaultem była trzeźwa. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

– Apelujemy do kierowców, by zbliżając się do przejść dla pieszych, redukowali prędkość i zachowywali szczególną ostrożność. Pieszym przypominamy natomiast o obowiązku noszenia odblasków i odpowiedzialnych zachowaniach na drodze – przestrzega aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj