28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Potrącił nastolatkę i uciekł. Kary jednak nie uniknie

REKLAMA

20-letni kierowca fiata seicento w Kańczudze w powiecie przeworskim potrącił 14-latkę i nawet się nie zatrzymał, aby udzielić rannej dziewczynce pomocy. Uciekinier został zatrzymany przez policjantów. Grożą mu surowe konsekwencje.

W minioną sobotę po godz. 20 dyżurny przeworskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ul. Mickiewicza w Kańczudze. Wkrótce na miejsce dotarły karetka i policyjne patrole. Mundurowi ustalili, że 14-letnia mieszkanka miejscowości, idąc chodnikiem został potrącona przez kierowcę fiata seicento, który odjechał miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Poszkodowana nastolatka trafiła do szpitala.

Kańczudzcy policjanci przeprowadzili drobiazgowe dochodzenie. Po kilku dniach zatrzymali 20-latka z gminy Kańczuga. Postawiono mu zarzutu spowodowania wypadku oraz ucieczki z miejsca zdarzenia, bez udzielenia pomocy poszkodowanej. Grozi mu do 4,5 roku pozbawienia wolności.

Prokuratura zastosowała wobec podejrzanego dozór policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj