21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Świąteczny rozkład jazdy MPK

REKLAMA

Jak pojadą autobusy? Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przygotował świąteczny rozkład jazdy MPK.

Wigilia 24 grudnia wypada w tym roku w sobotę. Aby zdążyć na spotkanie rodzinne komunikacją miejską, trzeba się pospieszyć – najlepiej zanim zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Autobusy zjadą do zajezdni wcześniej niż zwykle. Niektóre linie swoje ostatnie kursy będą wykonywać już po godz. 13. Większość kierowców na bazie zamelduje się do godz. 17. Najdłużej będą kursowały autobusy linii nr” 51 i 53, obsługujące port lotniczy w Jasionce.

Dokłada rozpiska ostatnich wigilijnych kursów dostępna jest TUTAJ.

W pierwszy i w drugi dzień świąt (25 i 26 grudnia) MPK będzie woziło pasażerów według świątecznego rozkładu. W tych dniach nie będzie tylko kursów linii nr: 52, 54 i 56.

23 grudnia, a także w dniach 27-30 grudnia autobusy jeżdżą jak w dzień roboczy, ale wolny od nauki szkolnej. Zatem kursów będzie trochę mniej.

ZTM informuje, że Punkty Obsługi Podróżnego w dniach: 24.12 (wigilia) oraz 31.12 (sylwestra) są NIECZYNNE. To ważna wiadomość, dla tych, którzy kupują bilety okresowe. Warto wybrać inny termin, albo skorzystać ze sklepu internetowego ebilet.erzeszow.pl oraz biletomatów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj