15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Groźny alarm w sortowni okazał się jedynie głupim żartem!

REKLAMA

20-latek z sortowni paczek w Jasionce pod Rzeszowem nastraszył klienta z Ukrainy, że przesyłka, której oczekuje może mieć ładunek wybuchowy. Rozpoczęła się akcja policji.

Alarm wzbudził strach i chaos wśród pracowników. Dostali wiadomość od Ukraińca, który zapytał o „wybuchową przesyłkę”. Dodał, że to właśnie z sortowni otrzymał ostrzeżenie.

Sprawą zajęli się policjanci. Odnalezieniem pakunku było trudnym zadaniem sekcji minersko-pirotechniczna z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Rzeszowie. Paczkę zlokalizowano w przyczepie ciężarówki. Znajdowała się pośród setek przesyłek.

Nastąpiła chwila napięcia i niepewności, a następnie ulga. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że paczka nie stanowi żadnego zagrożenia.

Wreszcie rzeszowscy funkcjonariusze dotarli do młodego pracownika sortowni, który wywołał fałszywy alarm. 20-latek został przewieziony do komendy, gdzie spędził długą i nieprzespaną noc w policyjnym areszcie. Grożą mu poważne konsekwencje.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj