22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Emerytka wypadła z trzeciego piętra. Nie miała szans

REKLAMA

– To była taka miła, starsza pani. Nie możemy uwierzyć w to, co się wydarzyło – mówią mieszkańcy poruszeni tragedią, do której doszło w piątek przy ul. Skłodowskiej w Rzeszowie. 83-letnia emerytka wypadła z trzeciego piętra i zginęła na miejscu.

Dramat rozegrał się po godz. 13. Kobieta wypadła z trzeciego, ostatniego piętra bloku. Runęła z wysokości około 10 metrów. Spadła na trawnik i kostkę. Na miejsce przyjechała karetka. Ratownicy podjęli akcję reanimacyjną, ale szans na ocalenie życia nie było. Ofiara zmarła. Nim zabrano ciało, policjanci wspólnie z prokuratorem dokonali oględzin i zabezpieczyli ślady. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności tragedii.

Mieszkańcy bloku są poruszeni tragedią. Nie wiedzą jak do niej doszło. – Ta pani mieszkała samotnie, jej mąż zmarł kilkanaście lat temu. Kiedyś pracowała w straży pożarnej. Często ją widywałam jak spacerowała, albo wracała ze sklepu. Czasami rozmawiałyśmy. Była bardzo miła – opowiada jedna z sąsiadek.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj