6.5 C
Rzeszów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Dramatyczny wypadek na skrzyżowaniu. 5 osób zabrano do szpitala

REKLAMA

Pech, błąd za kierownicą? A może jedno i drugie. W Przemyślu doszło do fatalnego zderzenia volvo i volkswagena polo. Karetki do szpitala zabrały 5 poszkodowanych. Policja ma wstępne ustalenia.

Wszystko działo się 30 czerwca około godz. 16:30 na skrzyżowaniu al. Wolności i ul. Zadwórzańskiej. W bok vw polo uderzyło rozpędzone volvo. Pierwszy z samochodów przewrócił się na bok. Polo jechało dwóch młodzieńców – 19-latek był kierowcą, a 18-latek pasażerem. Obaj odnieśli najpoważniejsze obrażenia.

W volvo były trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta. Kierował mieszkaniec Rzeszowa. Także ta trójka trafiła do szpitala.

Policja podała wstępne ustalenia wypadku. Lokalne Nowiny zamieszczają wypowiedź mł. asp. Joanny Golisz, oficer prasowej Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Według jej relacji – 19-latek z powiatu przemyskiego, kierujący polo, skręcał w ul. Zadwórzańską i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Ostateczne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj