18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Dachowanie w Sieniawie. 21-latka omal nie utonęła w rowie

REKLAMA

Świadkowie wypadku w Sieniawie, natychmiast ruszyli na ratunek. W porę wyciągnęli uwięzioną w aucie 21-latkę, która omal nie utonęła w rowie.

Do fatalnej kraksy doszło na ul. Czarnieckiego w Sieniawie. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci oraz pozostałe służby ratownicze. Ale wcześniej na pomoc pospieszyli ludzie, którzy byli świadkami wypadku. To oni byli prawdziwymi bohaterami.

Opel, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Sieniawa, dachował. Pojazd wylądował w rowie. Kobieta została uwięziona we wraku. Sama nie była w stanie wydostać się z pojazdu. A najgorsze, że wnętrze zaczęło wypełniać się wodą!

Gdyby nie szybka reakcja świadków, mogło dojść do tragedii. Na szczęście ludzie w porę wyciągnęli 21-laka. Młoda kobieta nie doznała poważnych obrażeń ciała.

Szczegółowy przebieg kraksy wyjaśnia policja w Przeworsku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj