15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ciekawski kierowca może trafić za kratki

REKLAMA

Nietypową wpadkę zaliczył 52-letni kierowca volkswagena w Hłudnie w powiecie brzozowskim. Zatrzymał się przy policyjnym patrolu, aby przywitać się z funkcjonariuszami i dowiedzieć, w jakiej sprawie podejmują interwencję.

Patrol sprawdzał sygnał, dotyczący zanieczyszczenia drogi przez firmę remontującą nawierzchnię. Ale wkrótce to ciekawski kierowca stał się „bohaterem” interwencji.

Zachowanie mężczyzny wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenie, co do stanu trzeźwości szofera. Dodatkowo podczas rozmowy wyczuli od niego alkohol. Okazało się, że 52-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał w organizmie 1,7 promila alkoholu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 52-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj