13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Była trzeźwa, a tak narozrabiała!

REKLAMA

Ucieczka, kolizja z radiowozem, agresja w stosunku do policjantów. A to wszystko w wykonaniu 40-latki z Lubelszczyzny, która była… trzeźwa.

Kobieta kierowała volkswagenem golfem i po zmroku nie miała włączonych świateł mijania. W Niebocku (powiat brzozowski) nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli w pościg.

Uciekinierka pędziła na złamanie karku. Ignorowała znak STOP na skrzyżowaniu, potem zjeżdżała na przeciwny pas ruchu. W końcu swoją jazdę zakończyła w Sanoku. Spowodowała stłuczkę z radiowozem i jeszcze jednym autem.

Kobieta, nawet kiedy wysiadła z samochodu, zachowywała się agresywnie i stawiała funkcjonariuszom bierny opór.

40-latka była trzeźwa, pobrano jej krew do badań, aby sprawdzić, czy nie była pod wpływem narkotyków. Niezależnie od wyników badań odpowie przed sądem. Za samą ucieczkę grozi jej do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj