20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Mężczyzna w Osieku Jasielskim napastował sześciolatkę. Uratowała ją nastolatka

REKLAMA

Pytał dzieci jakie mają majteczki. W końcu zaatakował 6-latkę. Dramat dziewczynki rozegrał się w biały dzień, na stadionie gminnym w Osieku Jasielskim. – Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci – mówią mieszkańcy.

Do zdarzenia doszło w piątek 19 sierpnia. W ciągu dnia grupka dzieci wakacyjny czas spędzała na stadionie. Dziewczynka była pod opieką starszego brata.

Nagle w okolicy pojawiał się 31-latek. Wcześniej zaczepiał słownie dzieci, a potem odciągnął 6-latkę i przetrzymał na trybunach. Dziecko było przerażone, płakało i błagało, aby ktoś je uratował.

Szybko zareagowała nastolatka i jej koleżanka. Zwróciły uwagę mężczyźnie, który w końcu zostawił swoją ofiarę i odszedł speszony.

Wkrótce sprawą zajęła się policja. Jeszcze tego samego dnia podejrzany został zatrzymany.

31-latek pochodzi z sąsiedniej wsi. Usłyszał zarzut dopuszczenia się tzw. innej czynności seksualnej i sąd aresztował go na 3 miesiące.

Mężczyzna wcześniej był notowany za drobne przestępstwa. Mieszkańcy z jego rodzinnej wsi uważają, że 31-latek ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Jak zaznaczają, dotąd nie zdradzał żadnych pedofilskich skłonności. – Najwyżej coś ukradł. Nikt się go jednak nie obawiał. Mamy wrażenie, że on nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, co robi. Gdyby ktoś powiedział, że da mu piwo, jak skoczy do rzeki, to on bez namysłu by to zrobił – podają przykład miejscowi.

Mieszkańcy Osieka Jasielskiego są wstrząśnięci dramatem dziecka, dla którego spotkanie ze „złym panem” może być traumą na całe życie. Obawiają się, że sprawca uniknie odpowiedzialności. – Taki człowiek powinien być pod kontrolą – mówią ludzie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj