14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Nasza biegaczka w Tokio! Rzeszów trzyma za nią kciuki!

REKLAMA

23 lipca ruszają Igrzyska Olimpijskie. Polskę będzie reprezentować 215 zawodników, a wśród nich 4 lekkoatletów z Podkarpacia. Jedyną olimpijką z Rzeszowa jest Anna Wielgosz-Sabat z Resovii. Miasto postanowiło ją wspomóc i przekazało czek.

Lekkoatletka z CWKS Resovia Rzeszów będzie walczyć o model na biegu na 800 metrów. Kibicować jej możemy przed telewizorami. Należy śledzić transmisję z igrzysk 30 lipca.

Zanim zawodniczka wyleciała w sobotę (17/07) do Tokio, gorące spotkanie zorganizowano w czwartek (15/07) w rzeszowskim ratuszu. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek postanowił w imieniu miasta wspomóc naszą reprezentantkę. Przekazał jej czek na 20 tys. zł.

„W tym bardzo ważnym i trudnym roku moim jedynym wsparciem pozostało Miasto Rzeszów. Bardzo dziękuję za zaufanie i pomoc!” – napisała pani Anna na Facebooku.

Polscy sportowcy wylatują do Tokio 17 lipca. Poza Anną Wielgosz-Sabat w igrzyskach z Podkarpacia wystartują chodziarze:

  • Katarzyna Zdziebło (Stal Mielec)
  • Rafał Augustyn (Stal Mielec)
  • Artur Brzozowski (Sparta Stalowa Wola).

Za naszych mistrzów trzymamy kciuki za medale!

W tym bardzo ważnym i trudnym roku moim jedynym wsparciem pozostało Miasto Rzeszów. Bardzo dziękuję za zaufanie i pomoc !

Opublikowany przez Annę Wielgosz – Sabat Piątek, 16 lipca 2021
Anna Wielgosz-Sabat
Anna Wielgosz-Sabat podczas spotkania z prezydentem Rzeszowa Konradem Fijołkiem | Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta w Rzeszowie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj